Infolinka 775369645
Česky English Deutsch

Penzion Permon, Albrechtice v Jizerských horách

letecký pohled na Permon

Penzion se nachází v malebné obci Albrechtice v Jizerských horách pod známým lyžařským střediskem Špičák (viz. mapa). Svou polohou a vybavením je ideální pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty, školy v přírodě a lyžařské výcviky.

Doprava je možná autem přímo k penzionu, s možností parkování na uzavřeném parkovišti a nebo autobusem či vlakem do Albrechtic.

Celé okolí je protkáno turistickými a cyklistickými trasami, které vedou do všech známých míst Jizerských hor - Bukovec, Jizerka, Souš, Desná, Kořenov, Snědava a další. Pobyty jsou vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou, milovníky toulek a procházek po horách i pro cyklisty.

V okruhu od 2 do 50 km je bohatá nabídka kulturního a sportovní vyžití - zámek Sychrov, zřícenina hradu Trosky, hrad Grabštejn, Liberec (ZOO a botanická zahrada), Ještěd, Radvánovice u Turnova (Šťastná země - rozsáhlý areál pro děti). Nová bobová dráha v Janově nad Nisou, nejdelší v ČR. Možnost výletů do Polska do Jelení Hory za kulturou i nákupy.

Penzion Permon, Albrechtice

Penzion Permon disponuje 92 lůžky, ve 2 až 5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, dále je možné pro rodiny s dětmi využít oblíbená rodinná studia (vždy 2 pokoje - třílůžkové, koupelna, WC, záchod a velká předsíň). Platí se pouze za obsazená lůžka, pokoje jsou velmi skromně vybavené, ale o to více klademe důraz na domácí stravu a rodinnou atmosféru. Večeře vaříme denně čerstvé, bez používání polotovarů a jiných náhražek, v letě děláme každý týden ve středu velkou grilovačku. Na jídelně je Vám k dispozici lednička, mikrovlná trouba, varná konvice a nádoba s čerstvou vodou.

V penzionu je k dispozici:

NOVINKA V PENZIONU PERMON!

Nadstandardně vybavené studio!

Pro letošní zimní sezónu jsme připravili nadstandardně vybavené studio v Penzionu Permon:
2x 4 lůžka, 2x TV, satelitní přijem signálu s programovou nabídkou UPC, lednička, mikrovlnka, koupelna s vanou, jídelní kout.

   

Stravování

Polopenze nebo plná penze. Vyhlášená domácí kuchyně. Snídaně formou švédských stolů a večeře polévka + výběr ze tří jídel.


Kontakt - Petr Slavík
mobil: +420 775 369 645, e-mail: penzionpermon@seznam.cz

© 2006-2016 | webmaster Bonnard reklama

TOPlist